Department of InformatiX
Microsoft .NET Micro Framework Tools & Resources
Jádro (2)
Globalizace
Periférie
WPF (1)
Síť (4)
Vývoj
Emulátory (2)
Konkrétní portace
Ostatní

Vyberte si kategorii napravo.

Snažím se shromažďovat otázky a odpovědi z diskusí na internetu, případně odpovídat sám, pokud je to možné. Narazíte-li na nějakou nepřesnost nebo chybu, byť gramatickou, nenechávejte si ji pro sebe!
Jsem si vědom, že je tento seznam poněkud zastaralý. Doplním jej jakmile zase na nějaké nové dotazy narazím. Pokud se domníváte, že existuje nějaka částo kladená otázka jež tu nemám, dejte mi prosím vědět.

Diskusní skupiny

Bylo nebylo, existovala jednou diskusní skupina microsoft.public.dotnet.framework.microframework, hostovaná na serverech Microsoft. Bohužel se však Microsoft rozhodl zrušit letos veškeré NNTP skupiny, a v případě .NET Micro Frameworku bez náhrady. Během posledních pár let se mi podařilo sem tam zarchivovat nějaké příspěvky ze skupiny, a všechny jsou teď k dispozici na novém, pro tento účel napsaném NNTP serveru news.microframework.eu. Jsem si jistý, že mi jich pár chybí, zejména z těch úplně prvních – kdybyste je náhodou někdo měl, moc rád je tam také zveřejním. Poznámka: Posílání nových příspěvků je na tento server povoleno. Skupinu sleduji a pokusím se zodpovědět veškeré dotazy, které budu schopen, ale velmi pravděpodobně ji už nebude sledovat nikdo z .NET Micro Framework týmu. Oficiální náhražka za skupiny je fórum na stránkách http://wwww.netmf.com/. Na druhou stranu, mít vlastní server nám umožňuje vytvořit více specializované skupiny nebo přidat další vychytávky. Vaše nápad jsou, jako vždy, vřele vítány!

Experimentální RSSRSS feed ze skupiny byl na tento server přesměrován. Stále můžete zkusit, chcete-li, ale stále bez záruky, může být odstraněn neb měněn bez varování.

A toto je RSSRSS feed z diskusních fór na netmf.com. Ať slouží!

Jedna obecná: Proč není X implementováno?

James Webster Jednoduchá odpověď na všechny podobné otázky je, že X nebylo potřeba v původním Smart Watches projektu a tak bylo z důvodu snížení paměťových nároků vynecháno. Jak plyne čas, tým .NET Micro Frameworku naslouchá potřebám zákazníkům a případné nedostatky (nebo komplikace) se snaží opravit, pokud to nemá příliš značný dopad na velikost frameworku. Máte-li konkrétní příklad toho co potřebujete udělat, můžeme najít řešení v rámci stávajících možností, nebo si požadavek poznamenat pro další zpracování.